Loaded salt likit hakkinda

Yayınlayan admin 27/10/2020 0 Mesajlar
Loaded Salt Likit
 
Amerikan menşeili premium elektronik sigara likit üreticisi Loaded firmasının özellikle pod mod e-sigara cihazı kullanan müşterilerin beğenisine sunduğu modellerden oluşmaktadır. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kendine geniş bir elektronik sigara kullanıcı kitlesi edinen pod mod cihazların yaygınlaşmasının ardından salt likit markaları da yoğun talep görmektedir. Bu markalar arasında sektörün en çok tercih edilen markası ise Loaded Salt Likit ürünleri ile ABD şirketi Loaded olarak kabul edilmektedir.Loaded Salt Likit ürünleri özellikle düşük direnç gösteren cihazlarda kullanılması için amaçlanmamıştır. Dolayısıyla pod mod cihazların dışında düşük direnç gösteren elektronik sigara cihazlarında kullanılması tavsiye edilmemektedir. Loaded Salt Likit çeşitleri şunlardan oluşmaktadır:
 
Loaded Chocolate Glazed Salt Likit
Loaded Glazed Çikolata , duyuları şaşkına çevirecek canlandırıcı bir karışım için fırından yeni çıkmış 
çikolatalı sırlı donutların aromalarını ve özünü yakalayan lezzetli bir nikotin tuzu karışımıdır.
 
Loaded Cookie Butter Salt Likit
Loaded Cookie Butter, Belçika kurabiyesinin krema ile harmanlanmış olarak sunulan bu lezzet tam size göre. 
Kremalı Belçika kurabiyesi lezzetinin size sunulduğu bu salt likit ile tüm gün kremalı kurabiyenin tadını damağınızda hissedecek vede kaliteli bir buhar deneyimi yaşayacaksınız.
 
Loaded Cotton Candy Salt Likit
Tatlı bir salt likit arıyorsanız cotton candy denemenizi tavsiye ederiz.
 
Loaded Cran Apple Salt Likit
Loaded CranApple, kızılcık elma suyu içiyormuşsunuz hissi veren ve elma tadını kızılcık suyu ile birlikte almanızı sağlayacak olan son derece lezzetli bir salt likittir. Aromasıyla elma ve kızılcık suyu lezzetini son derece güçlü bir biçimde kullanıcıya yansıtan bu salt likit, elma severlerin vazgeçilmezlerinden biri haline gelmiştir.
 
Loaded Glazed Donut Salt Likit
Loaded Glazed Donut, tatlı çörek aromasını sevenlerdensensiz bu likit tam size göre. Tatlı çörek lezzetinin size sunulduğu bu salt likit ile tüm gün tatlı çöreğin tadını damağınızda hissedecek vede kaliteli bir buhar deneyimi yaşayacaksınız.
 
Loaded Raspberry Eclair Salt Likit
Loaded Raspberry Eclair, Ahududu'lu ekler pasta tadını sevenlerdensensiz bu likit tam size göre. Ahududu'lı ekler pastanın
muhteşem lezzetinin size sunulduğu bu salt likitin tadını damağınızda hissedecek vede kaliteli bir buhar deneyimi yaşayacaksınız.
 
Birbirinden enfes loaded salt likitler için sitemizi daha detayı gezip dolaşabilirsiniz.